2K Hosting

BURADASIN

Güvenilir ve Hızlı Sunucu Hizmeti

Hostinglerin karşılayamadığı derecede fazla kapasiteyi bünyelerinde barındıran sunucularından şüphesiz en çok tercih edileni SSD VDS’lerdir. VDS’ler de kendi aralarında SSD ve SAS depolama birimleri olmak üzere ikiye ayrılmaktadırlar.

Bilindiği gibi sunucuları Fiziksel olarak bölümlere ayıran ve bu sayede maximum verimliliği sadece kullanıcısına sunan VDS’ler, SSD VDS depolama birimleri sayesinde SAS olanlara göre daha hızlı bir şekilde çalışabilmektedirler. Özellikle Samsung ve Sandisk markalarının sunduğu SSD’leri kullanan 2K hosting Hizmetleri bu sayede en garantili ve en hızlı VDS hizmeti müşterilerine rahat bir şekilde verebilmektedir.

Dünya geneline baktığımız zaman web sitelerini bir sunucuda barındırmak isteyen şahıslar genel de VDS’leri tercih etmek de ve aynı zaman da SSD’li olanları almaktadırlar. 2K hosting hizmetlerinin de de bulunan bu sunucular bu firmanın dünya teknolojisinin hızlı gelişen yeniliklerini takibe aldığını ve müşterilerine son teknoloji sunucuları sunduklarının göstergesidir. Eğer bir sunucu kiralamak istiyorsanız 2K hosting hizmetlerinin sizlere sunduğu yüksek teknolojili ve uygun fiyatlı sunuculara göz atabilirsiniz.

 

Bu Yazi Toplam da 23 Görüntüleme okundu


Bu Yaziyi Paylaş :

2K Hosting Konusuna Ait Etiketler

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


TemaHEX